Úvodná stránka > O nás

O nás

O nás

Firma NEWGARDENDESIGN vznikla pre tých, ktorí hľadajú presne to, čo je ukryté v našom názve: „nový dizajn záhrady“.

NEWGARDENDESIGN,s.r.o. je realizačnou spoločnosťou pre krajinnú architektúru a súčasne dovozcom exkluzívnych záhradných doplnkov výhradne v talianskom dizajne a kvalite.

Dušou spoločnosti je autorizovaný krajinný architekt Ing. Eugen Guldan, PhD.,z ateliéru krajinnej a záhradnej architektúry GuldanArchitects (nominant ceny CEZAAR 2014 a držiteľ ocenenia Záhrada roka 2015), ktorý pre Vás vyberá kvalitných talianskych dodávateľov pre exteriérové doplnky.

NEWGARDENDESIGN Vám prináša možnosť využiť rôzne typy záhradného nábytku v rôznych farbách, materiáloch a s rôznymi doplnkami, ale vždy v najvyššej kvalite . Ak hľadáte terakotové nádoby s dušou Toskánska, či moderné plastové nádoby, sme tu pre Vás. Vlajkovou loďou je pre nás spoločnosť FIM, ktorá je renomovaným svetovým výrobcom tieniacich systémov od jednoduchých slnečníkov po inovatívne tieniace pergoly. Pre dokonalý dizajn záhrad prinášame ručne robené dizajnérske sprchy z ocele 316 spoločnosti FONTEALTA, ktorá spĺňa najvyššie nároky na trvalú kvalitu v exteriéri.

Pre nás je prioritou kvalita, štýl a estetika!

Dodávame produkty spoločností

Laboratorio S. Rocco FIM Il giardino di legno FONTEALTA

V prípade otázok nás kontaktujte:

Meno a priezvisko:

E-mail:

NÁJDETE NÁS - ATELIÉR:

NewGardenDesign s.r.o.

GuldanArchitects s.r.o.

Langsfeldova 36
811 04 Bratislava

E-mail: info@newgardendesign.sk
office: +421 903 918 180
ateliér krajinnej architektúry: +421 903 918 180

       

 

© 2012 NewGardenDesign, Created by Teesys