Úvodná stránka > Služby

Služby

Architektonické služby

Ponúkame Vám architektonické služby v oblasti krajinnej a záhradnej architektúry z ateliéru GuldanArchitects, ktorého zakladateľom je autorizovaný krajinný architekt Ing. Eugena Guldana, PhD., člen predstavenstva Slovenskej komory architektov, nominant na cenu CEZAAR 2014 v kategórii Exteriér a držiteľ ocenenia Záhrada roka 2015. www.guldanarchitects.com

Realizačné služby

Realizačná spoločnosť NewGardenDesign,s.r.o. realizuje záhrady a exteriérové plochy na základe projektu z ateliéru GuldanArchitects, vždy pod autorským dozorom krajinného architekta.

Starostlivosť o záhradu

Náš realizačný tím sa o Vašu záhradu postará aj po ukončení realizácie. Pre svojich klientov ponúkame pravidelné údržby záhrad.

Férové ceny

Naša obchodná stratégia je dlhodobá. K zákazníkovi sme čestní. Rovnaké ceny, ktoré Vám ponúkame nájdete aj u našich talianskych partnerov.

Riešenia na mieru

Rešpektujeme Vaše potreby. Ak potrebujete špeciálne riešenie, napríklad odlišnú veľkosť Vami žiadaného nábytku, či pergoly, pomôžeme Vám podľa dostupných možností. Niektoré z kolekcií sú naši talianski partneri schopní vyrobiť podľa individuálnych požiadaviek.

Profesionálna montáž

Poskytujeme profesionálnu montáž a umiestnenie nábytku, tienidiel a detských ihrísk na Vami požadované miesto a postaráme sa o odvoz baliaceho materiálu.

Poradenstvo

S výberom nábytku, tieniacich systémov a kvetináčov Vám pomôžeme, zohľadníme Vaše možnosti, predstavy a dizajn Vašej záhrady.

Preprava tovaru

Postaráme sa o prepravu Vami vybraných produktov až k Vám.

NÁJDETE NÁS - ATELIÉR:

NewGardenDesign s.r.o.

GuldanArchitects s.r.o.

Langsfeldova 36
811 04 Bratislava

E-mail: info@newgardendesign.sk
office: +421 903 918 180
ateliér krajinnej architektúry: +421 903 918 180

       

 

© 2012 NewGardenDesign, Created by Teesys