Úvodná stránka > Portfólio
Portfólio

 

V NEWGARDENDESIGN s Vami vytvoríme priestor, ktorý odráža eleganciu, kvalitu, originalitu a dizajn.

Záhrada je miestom odpočinku, miestom radosti a slobody, zábavy a priateľstva, je to priestor, ktorý má byť elegantný a funkčný zároveň, ale predovšetkým navrhnutý s ohľadom na kvalitu a osobný vkus. 

 

Krajinná a záhradná architektúra

Využite služby renomovaného ateliéru krajinnej a záhradnej architektúry GuldanArchitects. Pod vedením autorizovaného krajinného architekta Ing. Eugena Guldana PhD.: „Záhradná architektúra nie je len doplnkom stavby. Vytvárame priestor, ktorý má zmysel a cieľ.“

Exteriérový nábytok

Ponúkame Vám špičkovú kvalitu exteriérového nábytku renomovaných talianskych dodávateľov. Kvalitný nábytok z tradičných materiálov od Il giardino di legno, ale tiež moderné prevedenie z nových bezúdržbových materiálov od Serralunga.

Tieniace systémy

Vďaka inovatívnym riešeniam a vysokej estetike sa už aj tienidlá stávajú funkčným a zároveň estetickým doplnkom záhrad či terás. My prinášame jednotku na svetovom trhu FIM a zároveň kvalitu a priaznivú cenu Ombrellificio Veneto.

Exteriérové doplnky

Každý detail v záhrade či na terase, dokonca aj ten najmenší, vytvára atmosféru. Kvetináče, terakota či svetlá dokážu znásobiť benefity exteriéru.

Exteriérové sprchy

Absolútna špička v kvalite aj dizajne. To je renomovaná talianska spoločnosť Fontealta, ktorá prináša ručne robené sprchy v nadčasovom pure dizajne z vysoko odolnej ocele INOX 319, ktoré sú vhodné aj do náročného prímorského prostredia.

NÁJDETE NÁS - ATELIÉR:

NewGardenDesign s.r.o.

GuldanArchitects s.r.o.

Langsfeldova 36
811 04 Bratislava

E-mail: info@newgardendesign.sk
office: +421 903 918 180
ateliér krajinnej architektúry: +421 903 918 180

       

 

© 2012 NewGardenDesign, Created by Teesys