Úvodná stránka > Portfólio > Exteriérový nábytok
Portfólio

Exteriérový nábytok 

Ponúkame Vám špičkovú kvalitu exteriérového nábytku renomovaných talianskych dodávateľov. Kvalitný nábytok z tradičných materiálov od Il giardino di legno, ale tiež moderné prevedenie z nových bezúdržbových materiálov od Serralunga.

PLUST collection

PLUST Collection, je úžasná, moderná a dizajnérsky hodnotná značka svetovo uznávanej spoločnosti Euro3Plast. Synonymom výrobkov je spoľahlivosť, pohodlie a dizajn. Mottom PLUST collection pre rok 2016 je Komfort!

IL GIARDINO DI LEGNO

Talianska spoločnosť Il Giardino di Legno ponúka široké spektrum záhradného nábytku v najvyššej kvalite, v rôznych dizajnoch s použitím rôznych typov materiálov a farieb. Dokáže tak uspokojiť všetkých klientov s vysokými nárokmi na kvalitu, dizajn a pohodlie. Záhradný nábytok tejto spoločnosti je vhodný do súkromných záhrad rovnako ako do hotelov a reštaurácií. Kolekcie záhradného nábytku od firmy Il Giardino di Legno Vás inšpirujú k vytvoreniu voľného priestoru, ktorý odráža eleganciu, kvalitu, dizajn a tradície.

SERRALUNGA

Serralunga je popredná talianska spoločnosť vytvárajúca vysoko kvalitný záhradný nábytok a doplnky s vášňou pre inovácie. Bola založená v roku 1825 v talianskom meste Biella. Je preslávená posúvaním hraníc materiálov, technológií a estetiky s cieľom vytvoriť nové produkty, ktoré majú potešiť a inšpirovať. Sú koncipované poprednými talianskymi dizajnérmi tak, aby boli vysoko funkčné aj rovnako krásne.

NÁJDETE NÁS - ATELIÉR:

NewGardenDesign s.r.o.

GuldanArchitects s.r.o.

Langsfeldova 36
811 04 Bratislava

E-mail: info@newgardendesign.sk
office: +421 903 918 180
ateliér krajinnej architektúry: +421 903 918 180

       

 

© 2012 NewGardenDesign, Created by Teesys