Úvodná stránka > Portfólio > Tieniace systémy
Portfólio

Tieniace systémy 

Vďaka inovatívnym riešeniam a vysokej estetike sa už aj tienidlá stávajú funkčným a zároveň estetickým doplnkom záhrad či terás. My prinášame jednotku na svetovom trhu FIM a zároveň kvalitu a priaznivú cenu Ombrellificio Veneto.

NewGardenDesign Vám prináša kvalitné a moderné tieniace systémy a slnečníky, ktoré vďaka svojmu dizajnu, farbe či materiálu vieme absolútne zladiť s exteriérom Vášho domova. Naši taliansky dodávatelia neustále inovujú svoje výrobky a menia tak produkt čisto funkčný na štýlový doplnok v exteriéri.

FIM

Slnečníky a tienidlá spoločnosti FIM odrážajú skúsenosti rodinnej firmy, ktorá má na talianskom a svetovom trhu svoje pevné miesto už 100 rokov. FIM tvorí svoje produkty s rešpektom k tradíciám avšak v kombinácii s najnovšími svetovými technológiami. Cieľom renomovanej talianskej spoločnosti sú slnečníky a tieniace systémy v špičkovom dizajne, ktoré uspokoja všetky potreby. Slnečníky FIM sú pevné, rafinované, štýlové a ...majú históriu.

OMBRELLIFICIO VENETO

Ombrellificio Veneto je synonymom remeselnej tradície, profesionality a elegancie. Ich slnečníky sú na talianskom trhu už viac ako 3 desaťročia a teraz ich máte možnosť spoznať i Vy. Môžete si vybrať slnečníky jednoduché, malé a nenápadné, ale i veľké či dokonca viacramenné. V ponuke sú tienidlá pre malé záhrady i tieniace systémy vhodné na terasy reštaurácií. Ombrellificio Veneto ponúka súčasne širokú škálu farebného prevedenia, aby sa slnečník stal nenápadným, ale štýlovým doplnkom Vášho exteriéru.

NÁJDETE NÁS - ATELIÉR:

NewGardenDesign s.r.o.

GuldanArchitects s.r.o.

Langsfeldova 36
811 04 Bratislava

E-mail: info@newgardendesign.sk
office: +421 903 918 180
ateliér krajinnej architektúry: +421 903 918 180

       

 

© 2012 NewGardenDesign, Created by Teesys