Úvodná stránka > Portfólio > Krajinná a záhradná architektúra
Portfólio

Krajinná a záhradná architektúra 

Využite služby renomovaného ateliéru krajinnej a záhradnej architektúry GuldanArchitects. Pod vedením autorizovaného krajinného architekta Ing. Eugena Guldana PhD.: „Záhradná architektúra nie je len doplnkom stavby. Vytvárame priestor, ktorý má zmysel a cieľ.“

Na to, aby bola záhrada synonymom estetiky, pohodlia a bezpečia je potrebný talent, nápad a skúsenosti záhradného architekta, ktorý vytvorí projekt podľa Vašich a jeho predstáv. Na to, aby sa z projektu stala skutočná záhrada, je nevyhnutný skúsený, profesionálny realizačný tím pod vedením autorizovaného krajinného architekta.

GULDAN ARCHITECTS

GULDAN ARCHITECTS disponuje vlastným projekčným oddelením, ktoré vypracuje klientovi projekt na vysokej odbornej úrovni, vždy v úzkej komunikácii s klientom, prípadne architektonickým a stavebným tímom. Odbornosť zaručuje autorizovaný krajinný architekt s dlhoročnou praxou Ing. Eugen Guldan, PhD. GULDAN ARCHITECTS má vlastný realižačný tím, ktorý zrealizuje záhradu podľa projektu, a to vo vysokej kvalite, v dohodnutom termíne a v zmysle schváleného rozpočtu. GULDAN ARCHITECTS sa okrem súkromných záhrad venuje aj verejným vonkajším priestorom, návrhom a rekonštrukcii parkov, v posledných rokoch sa špecializuje na kompletný návrh a realizáciu strešných záhrad. Má vlastný realizačný tím, ktorý zrealizuje záhradu podľa projektu, a to vo vysokej kvalite, v dohodnutom termíne a v zmysle schváleného rozpočtu.

www.GULDANARCHITECTS.com

NÁJDETE NÁS - ATELIÉR:

NewGardenDesign s.r.o.

GuldanArchitects s.r.o.

Langsfeldova 36
811 04 Bratislava

E-mail: info@newgardendesign.sk
office: +421 903 918 180
ateliér krajinnej architektúry: +421 903 918 180

       

 

© 2012 NewGardenDesign, Created by Teesys