Úvodná stránka > Portfólio > Exteriérové doplnky
Portfólio

Exteriérové doplnky 

Každý detail v záhrade či na terase, dokonca aj ten najmenší, vytvára atmosféru. Kvetináče, terakota či svetlá dokážu znásobiť benefity exteriéru.

Priviezli sme pre Vás exteriérové doplnky, kde štýl a kreativita talianskych dizajnérov sú zrejmé. Aj malý detail v exteriéri dokáže zničiť harmóniu v záhrade, preto kladieme dôraz na kvetináče, kvalitu terakoty a vyžadujeme najvyššie nároky a dizajn od plastových doplnkov. Ak hľadáte oddych a harmóniu vo svojej záhrade, na terase či balkóne, prezrite si naše doplnky a nájdete čistotu, harmóniu a krásu, ktorú s ľahkosťou prenesiete do svojho domova.

SERRALUNGA

Serralunga je popredná talianska spoločnosť vytvárajúca vysoko kvalitný záhradný nábytok a doplnky s vášňou pre inovácie. Bola založená v roku 1825 v talianskom meste Biella. Je preslávená posúvaním hraníc materiálov, technológií a estetiky s cieľom vytvoriť nové produkty, ktoré majú potešiť a inšpirovať. Sú koncipované poprednými talianskymi dizajnérmi tak, aby boli vysoko funkčné aj rovnako krásne.

PLUST Collection

PLUST Collection je exkluzívna značka talianskej spoločnosti Euro3Plast ktorá sa primárne zameriava na všestrannosť produktu. Plastové produkty v najvyššej kvalite sú odolné, spoľahlivé, pohodlné ale najmä estetické. Hlavnou ideou Plust Collection pre rok 2016 je KOMFORT. Tak si ho užite!

LABORATORIO S. ROCCO

Podnik Laboratorio S. Rocco sa od svojho vzniku v roku 1959 inšpiruje vo svojej kreatívnej výrobe váz a terakotových výrobkov storočnou remeselníckou tradíciou údolia Val di Chiana v Taliansku. Výrobky sa tvarujú ručne podľa starobylých techník spracovania prvotnej suroviny, GALESTRO COLOROBBIA®, bohatej na organické vlastnosti, kvality a esencie toskánskej zeminy, pričom je tiež zárukou odolnosti a trvácnosti. Všetky výrobky sú výhradne „MADE IN ITALY“ od výberu prvotnej suroviny prvotriednej kvality až po záverečné fázy spracovania. Duch a krása talianskeho územia sa odrážajú vo výrobkoch podniku Laboratorio S. Rocco.

NÁJDETE NÁS - ATELIÉR:

NewGardenDesign s.r.o.

GuldanArchitects s.r.o.

Langsfeldova 36
811 04 Bratislava

E-mail: info@newgardendesign.sk
office: +421 903 918 180
ateliér krajinnej architektúry: +421 903 918 180

       

 

© 2012 NewGardenDesign, Created by Teesys